středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Fantazie

Olej na kartonu, 43x35 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
6336. Fantazie
Dražba ukončena:30.11.2016 18:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč