středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Psaní domů

Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
65378. Psaní domů
Dražba ukončena:12.09.2021 21:51:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč