středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Sedící akt

Pastel, 47x31 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně zvlněn.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 47 cm

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
82747. Sedící akt
Dražba ukončena:14.08.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.08.2022 10:41:11 1347