středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Alpská krajina

Olej na plátně 56x69 cm. Signováno nečitelně. Rámováno

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
304685. Alpská krajina
Dražba ukončena:05.05.2020 20:12:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč