středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Kočovníci pod zříceninou

Olej na plátně, 50x58 cm. Nesignováno. Nerámováno..

Stav: Malba silně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
307950. Kočovníci pod zříceninou
Dražba ukončena:16.03.2021 20:40:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč