středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na pastvě u vody

Olej na plátně, 58x84 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno - malba místy poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
62515. Na pastvě u vody
Dražba ukončena:29.07.2021 19:39:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč