středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Rybáři na břehu

Olej na plátně, 42x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
27066. Rybáři na břehu
Dražba ukončena:30.01.2019 19:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč