středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Samota u jezera

Olej na plátně, 59x96 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
76144. Samota u jezera
Dražba ukončena:27.04.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč