středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Usedlost v Alpách

Olej na dřevě, 13x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 31 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
83435. Usedlost v Alpách
Dražba ukončena:04.09.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč