středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Žena pod hrázděným domem

Olej na plátně, 65x58 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
17236. Žena pod hrázděným domem
Dražba ukončena:28.03.2018 20:03:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč