středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Život u jezera

Olej na plátně, 23x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
60918. Život u jezera
Dražba ukončena:01.07.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč