středoevropský malíř 2. poloviny 19. stol. - Portrét muže

Olej na plátně, 64x54 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena (restaurována).

Nejdelší strana: 78 cm

středoevropský malíř 2. poloviny 19. stol.
78919. Portrét muže
Dražba ukončena:29.06.2022 21:42:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.06.2022 21:36:51 10201