středoevropský malíř 20. stol. - Zátiší s kyticí a motýli

Olej na kartonu, 69x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 20. stol.
27318. Zátiší s kyticí a motýli
Dražba ukončena:31.01.2019 18:55:31
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 900 Kč