středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Bitva

Olej na dřevě, 41x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
42436. Bitva
Dražba ukončena:26.03.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč