středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Portrét šlechtice

Olej na plátně fixovaném na překližce, 58x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
62508. Portrét šlechtice
Dražba ukončena:29.07.2021 19:31:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč