středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - V zátoce

Olej na plátně, 100x79 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
79163. V zátoce
Dražba ukončena:30.06.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč