středoevropský malíř kolem roku 1780 - Podvečerní krajina

Olej na měděném plechu, 13x18 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem roku 1780
306364. Podvečerní krajina
Dražba ukončena:16.10.2020 20:04:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč