středoevropský malíř kolem roku 1900 - Břízy

Olej na plátně, 85x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem roku 1900
6405. Břízy
Dražba ukončena:30.11.2016 19:33:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč