středoevropský malíř kolem roku 1900 - Povoz na cestě

Olej na dřevě, 16x21 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem roku 1900
6409. Povoz na cestě
Dražba ukončena:30.11.2016 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč