středoevropský malíř konce 19. stol. - Párové obrazy - V horách

Oleje na plátně, 55x68 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

středoevropský malíř konce 19. stol.
6717. Párové obrazy - V horách
Dražba ukončena:01.12.2016 21:16:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč