středoevropský malíř počátku 20. stol. - Žena před domem

Olej na plátně, 27x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

středoevropský malíř počátku 20. stol.
96395. Žena před domem
Dražba ukončena:28.06.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč