Stříbro 800/1000, punc Diana - Sada předkádacích příborů, secesní provedení

Stříbro, obecný kov, kost. Stříbro značeno platným puncem dle katalogu puncovních značek S-35.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Stříbro 800/1000, punc Diana
303735. Sada předkádacích příborů, secesní provedení
Dražba ukončena:22.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč