Ströminger - Párové portréty

Olejomalby na plátně, 48x39 cm. 1x signovány vpravo dole. Nerámovány.

Pozn.: Malby poškozeny.

120113. Párové portréty
Dražba ukončena:07.08.2024 20:15:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč