Ströminger - Párové portréty

Olejomalby na plátně, 48x39 cm. 1x signovány vpravo dole. Nerámovány.

Pozn.: Malby poškozeny.

120113. Párové portréty
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč