Sýkora - Posuny

Kombinovaná technika, 57x67 cm. Signováno vpravo dole Sýkora. Datováno vlevo dole 2004. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

302075. Posuny
Dražba ukončena:10.11.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč