Szmutková - Wagenhofferová Tomašíková - Žďár

Olej na sololitu, 50x9 cm. Signováno vlevo dole Szmutková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

32693. Žďár
Dražba ukončena:30.05.2019 21:30:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč