Theodor Bechník  - Šeříky ve váze

Olej na kartonu, 56x70 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

92876. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:02.04.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.04.2023 0:11:45 11889