Čechy po polovině 20. století - Náramek s markazity a pravou řezanou kamejí, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 20,59 g

Délka: 19cm.

Čechy po polovině 20. století
57650. Náramek s markazity a pravou řezanou kamejí, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 20,59 g
Dražba ukončena:07.04.2021 20:37:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč