Theodor Wagner - Procházka u rybníka

Olej na plátně, 69x55 cm. Signováno vlevo dole Th. Wagner. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1800 – 1880
Německý malíř.

68791. Procházka u rybníka
Dražba ukončena:24.11.2021 22:53:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč