Thomas Ender - Horská krajina

Akvarel, 18x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dole uprostřed na paspartě dobový kovový štítek Th. Ender. Publikováno.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1793 – 1875
Rakouský malíř.

Thomas Ender
83183. Horská krajina
Dražba ukončena:14.09.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč