Akvarel, 18x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dole uprostřed na paspartě dobový kovový štítek Th. Ender. Publikováno.
Nejdelší strana: 51 cm
o autorovi: 1793 – 1875 Rakouský malíř.