Tina Pezellen - Portrét ženy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x34 cm. Signováno vpravo dole Pezellen. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

67580. Portrét ženy
Dražba ukončena:17.10.2021 21:49:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč