Olej na papíře, 65x50 cm. Signováno vzadu Tomáš Švéda. Datováno 26.5.97 Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947. Studoval AVU v Praze. Podnikl studijní cesty do Německa, Belgie a Nizozemí. Je členem řady spolků, mimo jiné Mánes. Zabývá se volnou tvorbou a restaurátorstvím.