Torii Kiyonaga - Posezení u čaje

Dřevoryt, 19x30 cm. Signováno vlevo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

302111. Posezení u čaje
Dražba ukončena:12.11.2019 20:05:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč