TOYA - Zen Šen

Akryl na sololitu, 88x55 cm Signováno vpravo dole TOYA. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1999
Narodila se v Praze. Studovala SPŠG Hellichova a VOŠ Scholastika.
V současné době studuje Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem TOYA vede dialog s tématy života, smrti a erotična a něhy. Snové ztvárnění, jehož směrem se vydává, může býti uklidňujícím - ale také dechberoucím zážitkem pohybujícím se mezi konceptem a klasickou malbou. Její díla jsou na aukčním trhu novinkou.

76117. Zen Šen
Dražba ukončena:27.04.2022 21:38:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč