Tůma - Stavba mostu

Olej na plátně, 70x100 cm, rám, signováno vpravo dole.

875. Stavba mostu
Dražba ukončena:29.01.2014 21:09:07
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 400 Kč