Tůma - Zajíci

Olej na plátně, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Tůma 1940. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 60 cm

89714. Zajíci
Dražba ukončena:23.02.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč