Neznámý autor - U ohniště

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

Neznámý autor
79028. U ohniště
Dražba ukončena:30.06.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč
Chcete prodat podobný obraz?