Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Pasparta, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen.
Pozn.: Kolem roku 1800.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1769 – 1825 Japonský rytec.