Utagawa Toyokuni - Japonský pár na loďce

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Pozn.: Kolem roku 1800.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1769 – 1825
Japonský rytec.

81917. Japonský pár na loďce
Dražba ukončena:17.08.2022 23:10:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč