V. Novák - Břízy u vesnice

Olej na plátně, 67x97 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Malba mírně znečištěna, plátno nevypnuté, rám mírně poškozen.

1363. Břízy u vesnice
Dražba ukončena:24.09.2014 20:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč