V. Beneš - Zátiší s kyticí a ovocem

Olej na kartonu, 42x30 cm, signováno vlevo dole V. Beneš 70, rám.

3336. Zátiší s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:26.11.2015 20:38:42
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč