V. Štěpánek

3930. Z kostela

popis: Olej na plátně, 91x127 cm, signováno vpravo dole V. Štěpánek, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2016 19:45:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 60 000 Kč