Olej na plátně, 44x55 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Nejedná se o Vincence Beneše.
o autorovi: 1895 Pečky - 1963 Hradec Králové
Malíř, krajinář, absolvoval v letech 1922-25 kreslířskou školu ak. malíře E.Krona, v letech 1932-37 studoval soukromě malbu u Ludevíta Csordáka v Košicích. Přítel malíře Bohumila Němce, se kterým v květnu 1943 vystavovali své obrazy v Rubešově galerii v Praze.