Vlasta Klemsová - Čecháková - Kytice s miskou ovoce

Olej na kartonu, 67x94 cm, signováno vpravo dole V. Klemsová-Čecháková, rám.

1905
Studentka večerních kurzů na AVU (1923-1925). Dále se učila v Kalvodově krajinářské škole (1925-1928). Vzdělávala se také pod vedením prof. Boháče a prof. Kutmana. Studijne vycestovala do Německa.

Pozn.: Rám poškozen.

3759. Kytice s miskou ovoce
Dražba ukončena:28.01.2016 19:43:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč