V. Štěpánek - Mladé dívky se šohajem

Akvarel, 44x31 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1991

24936. Mladé dívky se šohajem
Dražba ukončena:28.11.2018 19:27:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč