V. Štěpánek

51746. Poutní místo Křtiny na Moravě

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Nerámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

dražba ukončena: 28.10.2020 21:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč