V. Štěpánek - Poutní místo Křtiny na Moravě

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Nerámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

51746. Poutní místo Křtiny na Moravě
Dražba ukončena:28.10.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč