1.Olej na papíře, 44x32 cm, signováno vpravo dole V. Beneš 80, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Signatura skryta pod rámem.
2.Olej na papíře, 44x32 cm, signováno vpravo dole V. Beneš 75, rám.
3. Olej na papíře, 33x24 cm, signováno vlevo dole V. Beneš 43, rám.
Pozn.: Rám poškozen.