Václav Dlouhý

56740. Konvolut 16 grafických listů a 5 kreseb

popis: Různé grafické a kreslířské techniky, od 53x40 cm do 21x28 cm. Většina signována. 6x pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1923-1989
Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč limit (22.02.2021 22:36:35) 7797
500 Kč 17.02.2021 15:07:19 5712