Václav Dlouhý - Ve městě

Tempera, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Dlouhý 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1989
Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

45420. Ve městě
Dražba ukončena:28.05.2020 21:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2020 20:49:42 1177