Václav Dlouhý

45420. Ve městě

popis: Tempera, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Dlouhý 75. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1989
Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 21:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.05.2020 20:49:42 1177