Václav Kořínek - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 67x58 cm. Signováno dole uprostřed V. Kořínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1912 - ?
Malíř. Studoval figurální kresbu za války ve Škole Mánesa u J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry. Jeho ranou tvorbu ovlivnil M. Salcman. Tématicky jeho práce zobrazovaly všechny hlavní malířské žánry (krajiny, figura, zátiší).

99498. Kytice ve váze
Dražba ukončena:23.07.2023 20:28:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.07.2023 20:25:49 6663
500 Kč 23.07.2023 18:29:42 13222