V. Kozák - Moře se skaliskem

Olej na kartonu, 23x30 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

1946. Moře se skaliskem
Dražba ukončena:28.01.2015 22:18:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč