Václav Kreisinger - Dívka s rukama na hrudi

Olej na plátně, 76x63 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, rám.

1484. Dívka s rukama na hrudi
Dražba ukončena:24.09.2014 19:04:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč